Pozwoliłem sobie spędzić dwa ostatnie dni weekendowe w Łodzi na obchodach 100-lecia akwarystyki.

O samej imprezie nie będę się rozpisywał gdyż tak na prawdę nie ma o czym. Z wyjątkiem kliku w miarę ciekawych prelekcji nic mnie tam nie ujęło. No może z wyjątkiem mile spędzonego czasu w towarzystwie znajomych z GSA i ciekawych rozmowach z kilku osobami znanymi w akwarystycznym świecie.

Jak zwykle towarzyszył mi aparat, ale postanowiłem nie focić tym razem wystawianych akwariów, gdyż prezentacja aranżacji bez tła zwykle kończy się na fotkach widokiem pośladków osób stojących za baniakiem a nie o to w tym chodzi.

Skupiłem się zatem na klimatach głównie morskich i nimi z chęcią się podzielę

euplexauracra crassa


euphyllia spi.


pterois volitans


odonus niger


amphiprion ocellaris
choerodon fasciatus

Name:

Komentarze:

02.10.2012, 20:43 :: 195.208.148.248
lsoARegtFyw
Kozica nizinna pisze:Polacy pgodozili się z pop-polityką, konkursem piękności i festiwalem nieautentycznych emocji.-Tak to prawda, ale przyznasz, że winny jest też system wyborczy, czyli ordynacja preferująca bandę czworga. Do tego ta przychylność medif3w, ktf3re miałyby coś do stracenia gdyby przewrf3ciło się trochę na scenie politycznej. Obserwując tę scenę lokalnie widzę, że wszystkim wygodnie jest tak jak jest i wszyscy są zainteresowani status quo. Dlaczego? bo to zapewnia intratne stanowiska lub interesy w istniejącym układzie.

13.05.2009, 15:24 :: 83.14.42.180
carool.fotolog.pl
super foty :)